V dnešní nejisté době všichni hledají odpověď na otázku, „kde si mám ukládat své peníze, aby neztratily svou hodnotu a případně, aby se alespoň trochu zhodnotily?“

Především v posledních letech dochází ke skutečnostem, které nám ukazují, že obvyklé produkty, které se nabízí, každý den v televizních reklamách a na obrovských billboardech kolem dálnic, již ztrácí na lesku a na atraktivitě.

Proto Společnost MM Optimal, s.r.o. nabízí produkt AuRENTA.

AuRENTA je jednoduchá, pravdivá a srozumitelná cesta, na jejímž konci stojí Váš vlastní důchodový pilíř z pradávné substance, která obstála ve své funkci opravdových peněz více než 2500 let. Zlato totiž, na rozdíl od všech nekrytých měn, nikdy v lidských dějinách nebylo zbaveno své kupní síly. Důchodový pilíř z ryzího zlata Vám dává svobodu a nezávislost na politickém vedení společnosti a chrání Vaše úspory před vyvlastněním, daněmi a jinými ekonomickými represemi.

Přidělit zlatu rozumný podíl ve svém majetkovém portfoliu znamená spolehnout se sám na sebe a pojistit se proti různým neblahým ekonomickým a politickým scénářům.