MM Optimal, s.r.o. je mladá progresivní brokerpoolová společnost, která se chce neustále rozšiřovat a růst v oblasti svého působení směrem ke spokojeným klientům v celé ČR a proto hledáme nové spolupracovníky ve všech regionech. 

Tři korunky

Vítáme na těchto stránkách všechny současné i budoucí příznivce společnosti MM Optimal, s.r.o.

V současné době probíhá marketinková akce s názvem "Tři korunky"..Tato marketinková akce má za úkol seznámit blízké okolí s činností poradenské společnosti MM Optimal, s.r.o. Ukazujeme čím se naše společnost zabývá, s jakými finančními institucemi spolupracujeme a kolik klientů máme ve své správě. Toto považujeme za důležité z pohledu klienta.

Dále tato marketinková kampaň ukazuje čím se lišíme od konkurence, jaké benefity a firemní zázemí můžeme případným zájemcům o spolupráci poskytovat. Je třeba ovšem upozornit, že do reklamního klipu se samozřejmě nevešly všechny výhody, které naše společnost svým konzultantům a manažerům poskytuje. Výhod a firemních benefitů je mnohem více.

V případě, že budete mít zájem zjistit podrobnější informace o naši společnosti včetně kariérního řádu, který je nastaven tak, že se jen stoupá a nikdy nepadá, kontaktujte naši asistentku Janu Nedomovou na tel. čísle 777 229 474 nebo  přes e-mail: info@mmoptimal.cz . Asistentka s Vámi dohodne termín schůzky v nejkratším možném termínu.


Již nyní se na Vás těší vedení společnosti:

Mgr. Marek Ertelt, jednatel

Mgr. Martina Erteltová, jednatelTŘI KORUNKY I ty můžeš získat jednu z našich zlatých korunek! Více se dozvíš ve videu.

Posted by MM Optimal on 24. srpen 2015

V současné době hledáme