MM Optimal, s.r.o. se řadí mezi brokerpoolové společnosti. MM Optimal, s.r.o. je servisní společnost - brokerpool pro nezávislé finanční poradce z celé ČR.

MM Optimal, s.r.o. je vysoce profesionální poradenskou společností, v oblasti finančních služeb pro firemní i soukromou klientelu.


S čím vám můžeme pomoci?

 • Vyřešíme komplexní zajištění rizik, občanského majetku, i firemního majetku.
 • Poskytujeme poradenství firmám z celého spektra podnikatelské sféry a občanům.

Proč svěřit finance do naší péče?

 • Pohybujeme se v oboru již od roku 1994. Produktům, které nabízíme, opravdu rozumíme a proto máme širokou základnu našich klientů, jak korporátních, tak retailových.
 • Víme, že spokojenost klienta je v našem oboru naprosto zásadní podmínkou pro dlouhodobé fungování firmy. Maximální spokojenost klienta je proto pro nás primárním cílem.
 • Náš zájem nekončí vaším podpisem na smlouvě. Našim klientům se věnujeme průběžně, dlouhodobý servis považujeme za samozřejmý.
 • Máme kvalitní a odborně vzdělaný tým poradců a specialistů.


Zakladatelé společnosti:

 • Jednatelka společnosti Mgr. Martina Erteltová pracuje v pojišťovnictví již od roku 1994 a má vystudovanou Odbornou školu pojišťovnictví a bankovnictví v Ostravě, vysokou školu Jana Amose Komenského obor rozvoj lidských zdrojů v Praze a Vysokou školu managementu - City University of Seattle v Bratislavě obor podnikový management. V roce 1994 nastoupila do České pojišťovny, a.s. do obchodního oddělení. V roce 2008 začala pracovat v poradenské společnosti, kde se vypracovala na pozici oblastní manažer. V této společnosti byla velmi úspěšná a v letech 2008 a 2012 byla vyhlášená jako poradce roku.
  Její motto: "Nejdůležitější je pro mě důvěra klientů a spolupracovníků, která se nedá koupit a je třeba ji získávat den za dnem…"
 • Jednatel společnosti Mgr. Marek Ertelt pracuje v pojišťovnictví od roku 2008 a má vystudovanou Střední průmyslovou školu ve Frýdku-Místku, vysokou školu Jana Amose Komenského obor rozvoj lidských zdrojů v Praze a Vysokou školu managementu - City University of Seattle v Bratislavě obor podnikový management. Od roku 2008 pracoval v poradenské společnosti na všech úrovních včetně pozice manažera.
  Jeho motto: "Kvalitní poradenství není o počtu sjednaných pojistných smluv, ale o následném servisu a o spokojených klientech, kteří se na nás obracejí se svými novými potřebami i v následujícím období."


Poděkování:
Děkujeme všem kolegům, obchodním partnerům, klientům a příznivcům za důvěru a za to, že nám pomáhají budovat společnost MM Optimal, s.r.o.