Golfový turnaj Pojišťovny ING

Pojišťovna ING, na základě výborných výsledků společnosti MM Optimal, s.r.o. ve firemním obchodě, pořádá golfový turnaj pro firemní klienty a pro poradce této společnosti, kteří se aktivně věnují firemnímu obchodu.

Aktualita ze dne 12.6.2014

Spoření s tříprocentním úrokem? Existuje. Novinka má ale pár háčků

Získat v bance spořící účet s tříprocentním úročením je dnes terno a mBank s takovou novinkou přišla. Spořicí účet je ale zbytečně složitý a není pro každého. V naší recenzi jsme produktové novince nazvané mSpoření udělili 65 procent.

Aktualita ze dne 27.5.2014

Jak ušetří na životním pojištění zaměstnavatel?

Nejen zaměstnanec si může díky životnímu pojištění snížit daně. Stejně tak může učinit i zaměstnavatel. Až do konce roku 2007 si zaměstnavatel přispívající na na životní pojištění svých zaměstnanců mohl odečíst ze základu pro výpočet daně až 8000 Kč ročně na každého zaměstnance.

Aktualita ze dne 4.5.2014

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.